KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7528294
nr 752 8294
Blandteknik
Okänd Konstnär, munk, signerad. motivets mått: 23x11
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:45:24
8/4 11:54:08